Airport Bridal Day 2016: znamy program!

Pamiętacie, że już w najbliższą niedzielę, 10 stycznia, widzimy się w warszawskim Airport Hotel Okęcie na najbardziej stylowym wydarzeniu ślubnym roku – Airport Bridal Day? Impreza rozpocznie się o g. 11:00 i potrwa do 17:00. Co w programie?

Airport Bridal Day - plakat

Pokazy sukien ślubnych i garniturów

Przede wszystkim premierowy pokaz sukien ślubnych Annais Bridal 2016 (ok. g. 13:00) oraz garniturów marki Pawo (g. 12:40 i 14:40). Na wybiegu pojawią się m. in. Miss Polski 2015 – Magdalena Bieńkowska i Misterzy Polski – Rafał Maślak i Rafał Jonkisz.

Będziecie miały także szansę na konsultacje z ekspertkami Annais Bridal, które stworzą dla Was indywidualną kartę sylwetki – to nieoceniona pomoc przy poszukiwaniu idealnej sukni ślubnej.

fot. Lemon Photo

fot. Lemon Photo

Panele eksperckie

Będą także panele eksperckie, które będę miała przyjemność poprowadzić wraz z dziennikarką Ewą Wojciechowską. Nasz grafik jest mocno napięty, ale za to czekają nas (i Was) spotkania z naprawdę fantastycznymi ludźmi. Zobaczcie same:

g. 11:30 – Tancerza Pawła Stalińskiego będę pytać o to, czy naprawdę potrzebujemy kursu pierwszego tańca (Paweł wraz ze swoją partnerką, Pauliną Janicką poprowadzą dla Was także warsztaty z pierwszego tańca, a na naszej scenie dadzą pokaz swoich umiejętności – g. 13:40 – ja nie mogę oderwać od nich oczu).

g. 11:50 – Z Magdaleną Sotomską, wedding planerką z Wesele z fantazją, porozmawiam o tym, co zrobić, gdy marzenia o idealnym ślubie zderzają się z rzeczywistością i jak w polskich warunkach zorganizować ślub jak z amerykańskich komedii romatycznych.

g. 12:10Karolina Cwalina, coach, autorka programu coachingowego „Sexy zaczyna się w głowie”  zdardzi nam, jaki jest sekret udanego małżeństwa, podpowie, jak cało wychodzić z konfliktów i wyjawi, co tak naprawdę zmienia się po ślubie.

g. 12:25Ela Lepianka, kobieta orkiestra, opowie nam o kształowaniu ślubnego wizerunku. Zapytam ją o to, czy warto przed ślubem wybielać zęby i biegać do solarium. I ile pieniędzy ze ślubnego budżetu powinnyśmy przeznaczyć tylko na siebie.

g. 13:25 –  Ewa Wojciechowska,  dziennikarka i „ekspertka od gwiazd” w rozmowie z Kasią Koczdańską z Ksis zdradzi nam sekrety gwiazdorskich ślubów.

g. 13:50Monika Zagajska, właścicielka pracowni zapachu Mo61 opowie Ewie Wojciechowskiej (i Wam) o tym, jak kreuje się zapachy i o wielkiej roli, jaką dobrze dobrany zapach odgrywa w dniu ślubu.

g. 14:25Karolina i Kasia Koczdańskie, właścicielki showroomu Ksis wiedzą wszystko o butach i dodatkach ślubnych. Ewa Wojciechowska podpyta je, jak dobierać dodatki, aby stały się dopełnieniem ślubnej stylizacji, a nie przebraniem.

g. 15:00 – Z Karoliną Rybak, braffiterką, będę rozmawiała o… biuście. A konkretnie o tym, jak wybrać bieliznę ślubną, żeby wszystko pozostało na swoim miejscu.

g. 15:30 – Tym razem ja, Paulina Sygnatowicz, wystąpie w charaterze odpytywanej ;-). Wraz z Ewą Wojciechowską zdardzimy Wam kilka sekretów na temat wyboru sukni ślubnej, o których mogłyście nie wiedzieć.

g. 15:45 – Będę pytać Beatę Sztorc o urodowe SOS, czyli kiedy i o jakich zabiegach powinnyśmy pomyśleć, aby w dniu ślubu wyglądać jak milion dolarów, a czego za wszelką cenę powinnyśmy unikać.

fot. Lemon Photo

fot. Lemon Photo