Buty ślubne 2015: 5 gorących trendów

Koronki, kwiaty, kryształki… W sezonie ślubnym 2015 roku buty ślubne są tak pięknie zdobione, że aż żal ukrywać je pod długą suknią. Pomysłów, wzorów i fasonów jest tak dużo, że zakup tych jedynych może być naprawdę trudny. Ja zrobiłam przegląd najmodniejszych butów ślubnych na 2015 rok i przygotowałam dla Was zestawienie najciekawszych i najoryginalniejszych trendów. Zobaczcie.

Koronkowe botki

Sięgają do kostki, odkrywają palce i są całe pokryte koronką. To buty ślubne bardzo w stylu vintage. Pasować będą do delikatnych koronkowych sukien ślubnych. Bardziej zabudowane modele, idealne na wczesną wiosnę, proszą się o krótką sukienkę ślubną, ale świetnie uzupełnią także elegancki biały kostium do ślubu cywilnego.

W Polsce koronkowe botki są niestety trudno dostępne, ale możecie sprowadzić przez internet np. z Wielkiej Brytanii. Spory wybór znajdziecie w sklepie crystalbridalaccessories.co.uk.

Koornkowe botki BHLDN

Kornkowe botki BHLDN

Koronkowe botki

Kwiatowe motywy

Będą hitem tej wiosny. Pojawiają się na sukniach ślubnych (uwielbiam ten trend), pojawią się także i na butach. W formie trójwymiarowej róży, jako delikatne wytłaczania, laserowe wycinanki albo kolorowe malunki.  Roślinne motywy ozdobić mogą także sam obcas.  Przy tak oryginalnych butach ślubnych suknia ślubna nie powinna mieć zbyt wielu ozdób na spódnicy.

Czółenek w kwiatowe motywy szukajcie na wiosnę w tradycyjnych sklepach z butami. Możecie także pomyśleć o zakupie klipsów do butów, które pięknie ożywią tradycyjne buty ślubne.

Buty ślubne z kwiatem BHLD

Buty ślubne z kwiatem BHLD