Co zrobić, aby suknia ślubna bez ramiączek nie spadała podczas wesela?

To koszmar każdej panny młodej, która decyduje się na suknię ślubną odkrywającą ramiona: podczas szalonych tańców gorset ześlizguje się z biustu prezentując pełnię wdzięków jego właścicielki. Przyznaję: to był jeden z powodów, dla których ja zdecydowałam się na suknię na cieniutkich ramiączkach. Ty jednak nie musisz rezygnować ze swojego wymarzonego modelu z seksownym gorsetem. Pod warunkiem, że podczas kupowania sukni ślubnej zwrócisz uwagę na kilka szczegółów.

fot. Caroline Frost Photography via stylemepretty.com

fot. Caroline Frost Photography via stylemepretty.com

 

Dobrze dopasuj rozmiar sukni ślubnej

Idealny rozmiar sukni ślubnej, to obok wyboru jej fasonu, aspekt absolutnie kluczowy. Dobrze dopasowana kreacja nie ma prawa się ześlizgiwać, przesuwać przy najmniejszym ruchu, czy nienaturalnie układać biust.

Nie decyduj się więc na zakup używanej sukni, jeżeli nie będziesz mogła jej wcześniej przymierzyć i upewnić się, że gorset idealnie dostosowuje się do rozmiaru i kształtu Twojego biustu. Wprowadzanie odpowiednich poprawek w gorsecie nie zawsze może być możliwe. Z tego też powodu lepiej na zakup tego typu kreacji zdecydować się w salonie ślubnym, gdzie po pierwsze będziesz miała szeroki wybór modeli (gorset gorsetowi nie równy), po drugie pracujące tam  krawcowe podpowiedzą, czy i jakie poprawki są możliwe, aby najlepiej dostosować górę sukni do Twoich wdzięków.


Zobacz: 10 ZŁOTYCH RAD, KTÓRE POMOGĄ CI KUPIĆ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ


fot. Claire Harries via flyawaybride.com

fot. Claire Harries via flyawaybride.com