Skrzynka kontaktowa [196]: dodatki do sukni ślubnej Elizabeth Passion E-2503T

zajawka

Ewelina wybrała suknię ślubną Elizabeth Passion E-2503T. Jedyna informacja, jaką się z nami podzieliła, to ta, że chciałbym kolorem przewodnim swojego ślubu uczynić czerwień. Przygotowałam więc dla niej dwie zupełnie różne propozycje ślubnych stylizacji: klasyczną i nowoczesną.

Klasyczna stylizacja ślubna

Jeżeli klasyka, to oczywiście róże. To z nich składać się powinna wiązanka ślubna przewiązana białą wstążką. Rozmiar bukietu powinnyśmy dopasować do figury i wzrostu panny młodej. Jeżeli panna młoda jest drobna, możemy sobie pozwolić na większy bukiet, składający się z większej ilości róż. Jeżeli jest niska, wiązanka powinna mieć długie łodygi i być węższa. O fachową radę warto poprosić florystkę.

Przy tego typu stylizacji gołe ramiona warto zakryć koronkowym bolerkiem, zwłaszcza, że panna młoda planuje zrezygnować z pasa w sukni ślubnej. Do tego nisko i ciasno upięty kok ślubny, w który wpinamy welon – mgiełkę. Jego długość powinna zależeć od figury i upodobań panny młodej. Jeżeli welon będzie kilku warstwowy, jedną jego część śmiało możemy zarzucić na twarz.

Do tego klasyczne szpilki ozdobione cyrkoniami bądź kryształkami. Obowiązkowo w kolorze sukni ślubnej. W lato mogą mieć odkryte palce, jesienią czy wiosną warto pokusić się o kryte czółenka.

Uzupełnieniem look będzie subtelna, elegancka biżuteria ślubna: kolczyki i zawieszka na szyję ze złota  i cyrkonii bądź diamencików.

Stylizacja ślubnasuknia ślubna: Elizabeth Passion E-2503T | fryzura ślubna | bukiet ślubny | buty ślubne | komplet biżuterii ślubnej YES

 

Nowoczesna stylizacja ślubna

Jeżeli Ewelina należy do odważnych panien młodych i chciałaby w dniu ślubu się wyróżniać, śmiało może postawić na nowoczesne, oryginalne dodatki ślubne, takie jak: czerwony sweterek zamiast bolerka czy kolorowe buty ślubne. Ja proponuję szalenie modne szpilki zaprojektowane przez Vivien Westwood dla marki Melissa (gdzie kupić buty Melissa). Na ich punkcie oszalały panny młode na całym świecie.

Jako uzupełnienie looku proponuję duży naszyjnik z pereł i kryształków, który pięknie wypełni dekolt. W takim wypadku stawiamy na kolczyki wkręty.

Przy tego typu stylizacji doskonale sprawdzi się zarówno romantyczne upięcie, jak i półupięcie, o jakim marzy Ewelina. Fryzurę możemy ozdobić welonem – mgiełką bądź kwiatem. Bukiet ślubny? Proponuję połączenie czerwonych róż i czerwonych amarylisów. Będzie oryginalnie.

Stylizacja_01suknia ślubna Elizabeth Passion E-2503T | bukiet ślubny | buty ślubne | sweterek do ślubu | fryzura ślubna | naszyjnik

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *