Skrzynka kontaktowa [68]: dodatki do sukni ślubnej Trynity

Zajawka

Ślub Natalii zbliża się wielkim korkami. Ten dzień to 27 kwietnia. To czas, aby pomyśleć na dobre o dodatkach. A Natalia ma na siebie bardzo oryginalny pomysł. Zobaczcie same.

„Do ślubu pójdę w prostej i delikatnej sukience TRYNITY,  którą zakupiłam w krakowskim salonie Josephine. (…) Marzy mi się zaszaleć z żywymi kolorami. Zamiast tradycyjnego bolerka wolę kolorowy sweterek. (…) Włosy chciałam  zarzucić na bok, a zamiast welonu, chcę mieć stoik we włosach z tych samych kwiatów co w bukiecie. Czy buty kolorowe to już nie będzie przesada? Pragnę bardzo pięknie, elegancko wyglądać ale jednocześnie wyróżniać się i odważyć na coś innego.”

Natalia

Kolorowy sweterek do ślubu

To rewelacyjny pomysł! Ale trzeba pamiętać, że zdominuje on wszystkie inne dodatki. Zarówno bukiet ślubny, jak i buty trzeba dopasować do nakrycia.

Do blond włosów Natalii i jej ciemnych oczu proponowałabym dwa kolory do wyboru: żółty {fot. 1} i niebieski {fot.2 }. W obu przypadkach zaś – żółte bukiety ślubne.  Pierwszy z przewagą pomarańczowych odcieni (wówczas buty także pozostają pomarańczowe), w drugim z niebieską wstążką (świetnie będą się komponować tutaj żółte szpilki).  Z jakich kwiatów? Tradycyjnych róż w połączeniu z tulipanami i kaliami, które bez problemu dostaniemy pod koniec kwietnia.

Przy tego typu bolerku ślubnym i odkrytym dekolcie świecie sprawdzają się duże naszyjnik. Pozostała biżuteria ślubna powinna być jednak skromniejsza.

Stylizacja_01[fot. 1]: suknia ślubna: Trinity | pomarańczowy bukiet ślubny {via blog.karentran.com} |sweterek do ślubu {via weddingbee.com} | buty: Fleq.pl

Stylizacja_02

 żółty bukiet ślubny {via elizabethannedesigns.com} | niebieskie bolerko ślubne: BHLDN | buty ślubne: Menbur | naszyjnik: iloko.pl

 

Fryzura ślubna

Natalia zamierza zrezygnować z welonu na rzecz stroika, najchętniej z żywych kwiatów pochodzących z bukietu ślubnego. Ja proponowałabym kupić gotowy stroik utrzymany w kolorze sukni ślubnej. Inaczej w naszej stylizacji będzie zbyt dużo koloru.

Panna młoda myślała o fryzurze ślubnej zaczesanej na bok. Świetnym rozwiązaniem będzie zapleceni warkocza albo przynajmniej kucyka. Taka fryzura podkreśli dziewczęcy i świeży look, który nada kolorowy sweterek.

Fryzurastroik do włosów: Expose Akcesoria | warkocz do ślubu {via perfectweddingzone.com} | kucyk do ślubu {Tylor Swift via theknot.com}

 


POTRZEBUJESZ POMOCY?

Zastanawiasz się, jakie dodatki wybrać do swojej sukni ślubnej? Czy fryzura, którą wybrałaś będzie dla Ciebie idealna? Pogubiłaś się wśród tysięcy wzorów sukien ślubnych i nie wiesz, w jakiej powinnaś pójść do ślubu? Napisz do nas (tutaj podpowiadamy, jakie informacje powinny się znaleźć w mailu). Z przyjemnością Ci pomożemy! Nasz adres: info@lovemydress.pl.


Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *