Sukienki dla świadkowej: Pronovias 2014

Jedna z naszych ukochanych hiszpańskich marek, Pronovias, pokazała właśnie kolekcję sukien koktajlowych na 2014 rok. Ja się nią zachwycam. Bo jak tu się nie zachwycać soczystymi kolorami, zwiewnymi materiałami, subtelnymi koronkami i niesłychaną elegancją kolekcji „Matron of honor” dedykowanej specjalnie dla świadkowej.

To suknie, które przypadłyby do gustu mojej mamie (tak, moja mama, szczęściara, ma figurę 20-latki) – w większości przypadków zasłaniają dekolt i mają rękaw 3/4. Krótkie modele mają idealną długość – nie są zbyt długie, ale także nie są za krótkie, aby należało się wstydzić wejść w nich do kościoła. To zdecydowanie modele doskonałe także dla mamy panny młodej bądź pana młodego.

Moim zdaniem to kolekcja idealna, a Waszym?

Koktajlowe suknie Pronovias są do kupienia w wybranych salonach ślubnych mających w swojej ofercie tą marką. Nie macie jednak co liczyć na to, aby kolekcja na 2014 rok trafiła do nich przed końcem tego roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>