W stylu gwiazd [24]: Suknia ślubna Haliny Mlynkovej i inne podobne modele

O tym ślubie mówiło się od dawna. W Walentynkowe popołudnie, 14 lutego 2015 roku, piosenkarka Halina Mlynkova poślubiła w czeskiej Pradze producenta muzycznego Leszka Wronkę. Jak zdradziła stylistka piosenkarki, Ewa Rubasińska, Panna Młoda miała na ten dzień przygotowanych aż sześć sukienek. Decyzję o tym, w których ostatecznie wystąpiła podjęła ponoć pod wpływem chwili.

Suknia ślubna Haliny Mlynkovej

fot. via Facebook / Halina Mlynkova

fot. via Facebook / Halina Mlynkova

Tą najważniejszą suknię ślubną, w której Halina złożyła małżeńską przysięgę zaprojektowała Ewa Ciepielewska.  Dopasowana suknia ślubna rybka uszyta została z jedwabiu w kolorze złamanej bieli, na który naszyta została koronka wyszywana perłami. Góra sukni została ozdobiona futerkiem tworzącym łódkowy dekolt. Stylizację uzupełniały niebieskie buty ślubne od Diora, subtelna biżuteria z brylantami marki Beller oraz krótki, koronkowy welon, którym piosenkarka przykryła włosy. W okrągłej, prostej wiązance ślubnej znalazły się kremowe róże i eustoma.

Prawdę mówiąc, mnie stylizacja ślubna Haliny Mlynkovej nie powaliła na kolana. Nie przekonuje mnie krótki welon, którym niczym czepkiem, przykrywamy włosy (zdecydowanie lepiej tego typu wyglądają, gdy są dłuższe i zestawione z suknią ślubną w stylu boho – zobacz). W bukiecie ślubnym zabrakło zaś niebieskiego akcentu, choćby w postaci wstążki, który pasowałby do niebieskich butów.  W komentarzach możecie oczywiście podzielić się swoją opinią.

fot. Facebook / Ciepielewska Design

fot. Facebook / Ciepielewska Design