Suknie ślubne Anna Kara 2013

Anna Kara_zajawka

Od kilku lat z zachwytem śledzę projekty sukien ślubnych Anny Kary i mam wrażenie, że spotkała mnie nagroda. Kolekcja tej krakowskiej projektantki na 2013 rok w stu procentach trafiła w mój gust. Wiecie, że nie lubię przepychu, za to cenię elegancję. Wiecie, że wszystko, co się świeci zupełnie nie jest w moim guście, za to w koronkach jestem zakochana. Wiecie, że nie przepadam za wymyślnymi konstrukcjami, za to cenię proste fasony. I dokładnie taka jest kolekcja sukien ślubnych Anna Kara 2013: elegancka, prosta i koronkowa.

Te suknie ślubne dają ogromne pole do popisu, jeżeli chodzi o stylizację panny młodej, zabawę kolorami i dodatkami. I za to ją uwielbiam. Gdybym miała wybrać „tą jedyną” bez wahania wskazałabym na suknię ślubną Laura. A Wy macie w tej kolekcji swoją faworytkę?

Projektantka zapewnia, że jej suknie ślubne tworzone są „dla kobiet przywiązujących wagę do tradycji, ale nie ulegającym stereotypom”. Jeżeli i Wy się do nich zaliczacie, koniecznie wybierzcie się na przymiarkę do krakowskiego atelier Anna Kara przy ul. Dietla 46 albo do jednego z salonów współpracujących (m.in. w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Barlinku). Ich listę znajdziecie tutaj: gdzie kupić suknie Anna Kara.

PS. Koniecznie musicie zobaczyć też przepiękną sesję zdjęciową, jaka powstała na potrzeby tej kolekcji: „Romantyczne suknie ślubne Anna Kara 2013”.

 

 

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *