Suknie ślubne rybki, w których będziesz wyglądać bardzo ponętnie

Karolina wymarzyła sobie przepiękną, szalenie seksowną suknię ślubną o kroju „rybki” (syreny) z gorsetem i falbanami zaczynającymi się od kolan. Zainspirowała ją kreacja egipskiej projektantki Yasmine Yeya, która z powodzeniem ubiera celebrytki arabskiego świata. Nas poprosiła o pomoc w znalezieniu informacji, gdzie tego typu suknię ślubną można kupić.

Suknia ślubna Yasmine Yeya Couture

Suknia ślubna Yasmine Yeya Couture

Niestety jej suknie ślubne dostępne są na razie tylko w Egipcie, ale podobne modele bez problemu można zaleźć w kolekcjach polskich salonów. W tego typu fasonach przodują przede wszystkim hiszpańskie marki: Pronovias, San Patrick, Alma Novia, ale szyją je także Amerykanie (m. in. Justin Alexander, Allure Bridal). Listy salonów, w których możecie pytać o te suknie szukajcie na stronach internetowych danych marek.

Nie da się ukryć, że tego typu suknia ślubna jest szalenie seksowna, podkreśla zgrabną sylwetkę, wysmukla i wbrew pozorom wyszczupla pupę.  Nie potrzebuje wielu dodatków, sama w sobie jest szalenie strojna. Skromna biżuteria w postaci kolczyków sprawdzi się w tym wypadku najlepiej. Jeżeli jesteście odważne, możecie zaryzkować też oversizowy naszyjnik ślubny.