Targi ślubne w Krakowie już 2 października

Sezon na targi ślubne powoli się rozpoczyna. Zapraszamy Was już 2 października na Targi Młodej Pary w Krakowie. Impreza odbędzie się w halach EXPO w godzinach 10:00-18:00.

targi mlodej pary_krakow

Dlaczego warto wybrać się na targi? 

Targi Młodej Pary to możliwość porównania ofert, przeprowadzenia rozmów z usługodawcami, a także szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych. Będą pokazy sukien ślubnych, pokazy barmańskie, taneczne, muzyczne, a nawet iluzjonistyczne. W roli gospodarza imprezy wystąpi znany prezenter -Tomasz Kammel.

Koncerty zespołów weselnych

Na Targach Ślubnych nie może zabraknąć muzyki weselnej. W specjalnie wydzielonej i komfortowej strefie akustycznej swoją ofertę w kilkunastominutowym bloku muzycznym zaprezentują wybrane zespoły. Dla gości będzie koncertować aż pięć składów, pozwalając zwiedzającym na porównanie ich muzycznych umiejętności zaledwie w godzinę.

Miss Welonu

Będziecie miały okazję wziąć także udział w konkursie, podczas którego wyłoniona zostanie Miss Welonu. Organizatorem jest portal ślubny wesele123.pl. Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych Targów.

Pozostałe konkursy, nagrody, promocje

Wystawcy na dzień Targów Ślubnych w Krakowie przygotowali wiele promocji, loterii, nagród i megarabatów. Wśród nagród znajdą się: wycieczki zagraniczne i krajowe, suknie ślubne, garnitury, obrączki oraz vouchery (fotografia ślubna, florystyka, bielizna ślubna, spotkanie z braffiterką, pierwszy taniec i wiele innych).

Lovemydress.pl już po raz kolejny jest patronem medialnym Targów.

Targi Młodej Pary
2 października 2016 g. 10:00-18:00
EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9
www.targimlodejpary.pl