W stylu gwiazd [23]: suknia ślubna Solange Knowles i inne podobne modele

Kojarzycie Solange Knowles? Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa. Solange jest nie tylko siostrą Beyonce, ale także sama śpiewa, pisze teksty piosenek i pracuje jako modelka. 16 listopada poślubiła 51-letniego reżysera teledysków, Alana Fergusona.

W rozmowie z „Vogue’em” przyznała, że nad aranżacją swojego wesela pracowała tylko z przyjaciółmi. Jednym z nich niewątpliwie jest Humberto Leon, dyrektor kreatywny Kenzo. To on zaprojektował prostą suknię ślubną Solange. Jej główną ozdobą był długi, zarzucony na ramiona płaszcz.

Biała suknia nie była jedyną kreacją Solange tego dnia. Piosenkarka na miejsce ceremonii przyjechała białym rowerem ozdobionym różami. Na ten moment wybrała biały kombinezon od Stephane Rolland, który świetnie współgrał z jej suknią ślubną. Na weselu zaś przebrała się w kolejną, prostą, ale wygodniejszą do tańca białą sukienkę. Mnie urzekła prostotą swojego looku.

Ślub Solange Beyonce

Suknia ślubna Solange Knowles

fot. Rog Walker via vogue.com

fot. Rog Walker via vogue.com

Jeżeli i Was zachwycił look Solange podobne, proste modele sukien ślubnych z białymi pelerynkami możecie znaleźć wśród propozycji polskich projektantek: Anny Kary, Riny Cossack i La Mania.

La Mania 2015

La Mania 2015