W stylu gwiazd [26]: suknia ślubna Nicky Hilton i inne modele całe z gipiury

„Odkąd byłam małą dziewczynką wiedziałam, że chcę, aby to Valentino zaprojektował moją suknię ślubną. Valentino to definicja ponadczasowej elegancji, nie ma drugiego takiego domu mody jak ten” – powiedziała w rozmowie z „Harper’s Baazar” Nicky Hilton.  Młodsza siostra Paris Hilton poślubiła 11 lipca Jamesa Rothschilda, dziedzica amerykańskiej fortuny.

08

 Suknia ślubna Nicky Hilton

Ceremonia odbyła się w londyńskim Pałacu Kensigton, nic więc dziwnego, że Panna Młoda wybrała prawdziwie królewską suknię ślubną inspirowaną kreacjami Kate Middleton i Grace Kelly. – Obejrzałam każdy look z kolekcji Valentino z ostatnich 10 lat. Przestudiowałam archiwa i przesłałam informacje na temat detali, które mi się spodobały – długich rękawów i wysokiego dekoltu – opowiada Nicky.

Suknia ślubna Nicky Hilton
Suknia ślubna Nicky Hilton

Jej przepiękną suknię ślubną osobiście zaprojektowali Maria Graziia Chiuri i Perpaolo Piccioli, dyrektorzy kreatywni Valentino. Do jej uszycia wybrali fantastyczną koronkę gipiurową (o dużych wzorach), która pokryła całą kreację.  – Kolor sukni to mieszanina trzech odcieni kości słoniowej oraz srebrnej koronki bogato zdobionej kryształkami. Zabudowana góra zakończona golfem została połączona z balową spódnica z trzymetrowym trenem. Długi welon został obszyty szlachetną koronką vintage – napisali w oficjalnym komunikacie. Plotki mówią, że Nicky zapłaciła za swoją suknię ślubną ok. 300 000 zł.

Buty ślubne Nicky Hilton

Look Panny Młodej uzupełniały klaszyczne białe szpilki od Christiana Louboutina, które ozdobił napis „Mrs. Rothschild”. Na przymiarki sukni ślubnej Nicky latała specjalnie do Paryża. Podczas jednej z takich wizyt towarzyszył jej Diego Zuko, fotograf „Harper’s Baazar”. Poniżej możecie zobaczyć fantastyczne zdjęcia. Jeżeli jesteście ciekawe, jak Panna Młoda wyglądała w dniu ślubu, zajrzyjcie na naszego FB.

Projekt sukni ślubnej Nicky Hilton
Welon ślubny Nicky Hilton

Suknia ślubna Nicky Hilton

 

Suknie ślubne całe z gipiury

Suknia ślubna Nicky Hilton od Valentino jest jedyna w swoim rodzaju.  W kolekcjach znanych marek czy polskich projektantów identycznych modeli nie znajdziemy, ale możecie się zainspirować i wybrać suknię ślubną właśnie z gipiury dobierając długość rękawa czy dekolt do swojej urody.

Suknia ślubna Bizuu

Suknia ślubna Bizuu

Suknia ślubna Femini

Suknia ślubna Femini